Chlebíčky

Věříme, že jídlo je právě tím, co nás spojuje, a tak jsme pro Vás vytvořili jedinečné chlebíčky a pomazánky, které nejen obohatí Vaši tabuli při rodinných setkáních a oslavách, ale také Vás plnohodnotně zasytí v hektických dnech.

Vycházíme z tradičního pojetí přípravy, které má v Čechách kořeny již od první poloviny 20.století, avšak mimoto se snažíme naše receptury zdokonalovat užitím surovin od lokálních dodavatelů, ale také našich vlastních, nesoucích značku baroque. Komponenty hlavních chodů zmenšujeme, rozkládáme a pečlivě servírujeme výhradně na naše pečivo. Můžete si tak vychutnat například uzeného lososa s hráškem, či dančí steak sous-vide s dýňovým pyré.

Pro ty z Vás, kteří si přejí ochutnat všechny naše druhy najednou, nebo jsou fanoušky jednohubek jsme připravili i poloviční verzi chlebíčků - kanapky. Naše pomazánky jsou jemné, chutné a bez přidaných konzervantů a barviv. Pokud se rozhodnete zakoupit si je samostatně, připravíte z každé až 20 jednohubek. 

Chlebíčky pro Vás připravujeme z nejčerstvějších surovin, proto je možné je objednat pouze na všední dny (pondělí-pátek).

Nejprodávanější

11 položek celkem