Hotovky Hradec Králové

Rozvoz jídla v Hradci Králové nemusí být jen o pizze. Dopřejte si zvěřinové hody jako hotovku kdykoli

Váš čas není nafukovací. Většinu dne trávíte v práci, víkendové volno máte plné zajímavých aktivit nebo prostě jen chcete odpočívat s rodinou. Není divu, že rozmanitost vašeho jídelníčku bývá často na posledním místě. Myšlenku, že byste si mohli ve všem tom shonu dopřát jídlo, které bude skutečným příjemným kulinářským zážitkem, nezavrhujte. Hotovky tradiční české kuchyně s důrazem na zvěřinu si můžete dopřát i jako jídlo domů v Hradci Králové a okolí.

 

 

 

Žádné polotovary. Dopřejte si bez úsilí dobré jídlo z české přírody

Zakládáme si na opravdovosti a otevřenosti. Pro přípravu našich hotovek a chlazených jídel využíváme spolupráci s lokálními mysliveckými spolky a zemědělci. Maso zpracováváme ve vlastní bourárně, pod kontrolou máme původ všech surovin. Ať už se jedná o zvěřinu z českých lesů, hovězí maso z farem nebo rybí maso z vybraných českých sádek. Díky našim hotovkám si i o pauze v práci dopřejete gurmánský zážitek s vědomím toho, že podporujete lokální udržitelné zdroje.

 

 

  

Rychlý oběd nebo večeře v Hradci Králové bez kompromisů

       suroviny z lokálních zdrojů

 

   vlastní bourárna

 

   poctivý hlavní chod od 82 Kč

 

         trvanlivost hotových jídel až 5 dní

 

 

Chci hotovku v Hradci a okolí

 

Rozvoz obědů v Hradci Králové děláme 2x týdně. Jak si objednat a pochutnat?

Naše hotovky a chlazená jídla si můžete objednat jednoduše z vaší práce nebo pohodlí domova. V ledničce vám navíc vydrží bez problémů několik dní, takže záleží jen na vás, kdy a v kolika lidech se do jídla pustíte.

 

  • Hradec Králové a okolí zavážíme vždy v pondělí, středu a pátek.
  • Objednávku proveďte den předem do 12 hodin.
  • Minimální cena objednávky pro hotovky domů je 390 Kč.

 

Kance se zelím, nebo na šípkové? U nás se kvůli jídlu nepoperte. Vyberte si z desítek tradičních jídel podle vaší chuti

Chlazená jídla si můžete vybrat z tradiční kuchyně, kde najdete 22 jídel jako jsou například kuřecí vývar s játrovými knedlíčky nebo kančí kýta se šípkovou omáčkou a karlovarským knedlíkem. Zvěřinu a hovězí umíme na mnoho způsobů. Žádná přetahovaná vás nečeká. Každý si objedná podle své chuti.

 

 

Lehká jídla i japonské knedlíčkové speciality. Vozíme obědy v Hradci Králové, které si zamilujete

Chlazená jídla jsme připravili v kategorii Fit i pro milovníky lehčích obědů nebo večeří. Mezi 9 jídly dominují kuřecí maso nebo ryby. Skvěle si můžete i pochutnat na asijských specialitách, kterými jsou varianty japonských plněných knedlíčků Gyozy.

 

 

Vyberte si chlazená jídla, rychlé svačiny, klasické nebo prémiové hotovky ve skle nebo pivo, víno a výběrovou kávu

V Baroque Market máte vše na jednom místě. Nechte si až domů dovést jídlo z bohaté nabídky, kterou připravujeme srdcem. Protože děláme jen jídlo, které chceme sami jíst

 

Chci hotovku v Hradci a okolí

 


 

Reference, které nás hřejí u srdce

„S Baroque market společně pracujeme na produktech FIELD. Jejich přístup je mi velmi blízký. Stejně jako já mají kvalitu na prvním místě a baví je zkoušet nové věci na poli gastronomie. Zároveň mají zkušenost a vyznají se ve výrobě a distribuci potravin, která je pro naše produkty potřeba a která nám dává jistotu ve vývoji a volné ruce k experimentování. Rád také používám pro svoje projekty v kuchyni baroque maso pro jeho ověřený původ z českých lesů, skvělé řeznické a řemeslné zpracovaní a v neposlední řadě výbornou chuť."

- Radek Kašpárek, šéfkuchař restaurace Field

 

“Výborný nápad z kvalitních surovin vždy ocením, stejně tak jako moji blízcí. Vždy mě velice potěší, když nestíhám vařit a vzadu v lednici najdu ještě sklenici vašich výborných hotovek a ochutný oběd je postaráno. Musím také vyzdvihnout vaši výbornou cibuládu, která z každého obyčejného jídla udělá naprostou bombu! Moc se těším, co ještě vymyslíte. Jen tak dál!”

Veronika Šilhanová, broker consultingu pod vedením p. Hruškové, Brno

 

Baroque market nám poskytuje „firemní lednici“ s chlazenými jídly a snacky. V brutálním zápřahu je fajn zpříjemnit týmu i sobě den top obědem. Na teambuilding nechybí jejich APA a baroque maso na oheň. Baví nás jejich individuální přístup k zákazníkovi, na Prahu absolutně bezkonkurenční ceny a dovoz až ke dveřím.”

Michal Krobot, jednatel společnosti ANYGENCE