Maso & lahůdky

Vážení zákazníci, 

zasílání produktů z této kategorie (vyjma sýrů) prozatím bohužel nelze skloubit s dostupnými typy dopravy, které náš e-shop nabízí. Usilovně pracujeme na dalším rozvoji, avšak do té doby máme pro vás alternativní řešení, které vás jistě potěší, neboť s sebou nese i spoustu výhod!

Na webu www.scuk.cz si v sekci baroque & baroque maso můžete zakoupit veškeré druhy masa, které vidíte zde na našem e-shopu a k nim rovnou můžete přidat i naše hotová chlazená jídla, či standardní skleničky z naší výroby. Scuk je internetové farmářské tržiště, které spojuje poctivé dodavatele kvalitních surovin a produktů ze všech koutů ČR. Stačí se jen zaregistrovat, najít si pohodlně nejbližší výdejní místo ve vašem okolí a začít nakupovat! Tak neváhejte a pusťte se do nakupování ještě dnes.

Naše maso:

  • pochází z volných a udržitelných honiteb
  • ze zvěře, která se živí a žije přirozeně ve volné přírodě
  • je řemeslně zpracováno našimi lidmi

Náš sýr:

  • je šetrně pasterovaný
  • je vyráběn ručně s minimem strojního zpracování
  • zraje celých třicet dní od výroby

Produkty připravujeme s láskou k řemeslu a s touhou přinášet je na Váš stůl s maximálním důrazem na kvalitu, autentičnost a zdraví. Zvěřinové produkty zpracovávají naši řezníci. Vyrábíme je z vlastního masa, vybraného a vykoupeného z udržitelných honiteb.

 

Nejprodávanější

Nahoru
Další produkty
39 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení