O nás

Zvěřinu vybíráme od českých myslivců a zpracovávají ji naši řezníci.
Jídlo je pro nás zodpovědnost k tradici a udržitelnosti

Jsme rodinná firma z východních Čech. Naši kuchaři čerpají z tradic předků a vaří z toho nejlepšího, co česká země nabízí. Produkty připravujeme s pokorou i láskou k řemeslu. Naší touhou je přinášet na váš nebo náš stůl výrobky s důrazem na kvalitu a zdraví. Suroviny z polí, lesů, sadů a sádek si pečlivě vybíráme stejně tak jako dodavatele, se kterými spolupracujeme. Zvěřinu vykupujeme přímo od českých myslivců a zpracovávají ji naši řezníci pod značkou baroque maso.

Vše tvoříme s myšlenkou na udržitelnost, dlouhodobost a tradici, kterou předáváme našim dětem.

 

baroque tvoříme srdcem

 

 

Restaurace, rozvoz jídel. Vše budujeme krok za krokem

  • První rodinnou restauraci jsme otevřeli v Kuksu v roce 2015
  • V roce 2018 jsme začali s vlastní výrobou pod značkou Baroque
  • Zvěřinu z udržitelných zdrojů jsme začali zpracovávat v roce 2020
  • V současnosti najdete ve východních Čechách naše 3 restaurace a 2 kavárny, výrobnu a distribuci potravin pro vaše objednávky až domů.  
  • Vlastní řeznictví provozujeme nedaleko Brna.

 

Táhneme za jeden provaz

Baroque market je cesta pro naši tvorbu do domovů našich zákazníků. Na práci v kuchyni mě baví, že můžu vařit jídlo a vytvářet produkty s respektem k surovinám, za kterými si opravdu stojím. Líbí se mi, že za každou skleničkou a hotovkou je banda lidí, kteří táhnou za jeden provaz.

Michal Verner, šéfkuchař restaurace U Tří růží, kuchař Baroque market

 

Podnikání je o touze zhmotňovat sny. Sny se nedají plnit ani realizovat bez srdce. Srdce nemůže být bez radosti a vnitřní energie. Baroque koncept je o lidech, kteří sdílí společné hodnoty a chtějí je promítnout do svých životů a předat dál svým dětem. Díky tomu vzniká jídlo, které rádi jíme a známe jeho původ, prostory restaurací, kde se lidé setkávají a služba, která nás propojuje. Náš přístup ke světu a vize se odráží v celém našem záměru.

- Lenka Fikrová, majitelka

 

Baroque market je pro mě srdcovka, která mě naplňuje především z toho důvodu, že mám, ze své specifické pozice, jedinečnou možnost sledovat cestu našich dobrot od kuchyně až k vašim dveřím. Společně s mými kolegy tak pracujeme na produktech, za kterými si stojím. Každý váš podnět ráda konstruktivně zhodnotím a pracuji na každém detailu, který napomůže tomu, aby se náš market stal i vaší srdcovkou.

- Barbora Stejskalová, Key Acount manager Baroque market

 


S radostí nasloucháme

Vaše připomínky nebo dotazy rádi zodpovíme. Kontaktujte nás

 

Buďte s námi

Najdete nás na Facebooku nebo Instagramu.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení