O nás

Zvěřinu vybíráme od českých myslivců a zpracovávají ji naši řezníci.
Jídlo je pro nás zodpovědnost k tradici a udržitelnosti

Jsme rodinná firma z východních Čech. Naši kuchaři čerpají z tradic předků a vaří z toho nejlepšího, co česká země nabízí. Produkty připravujeme s pokorou i láskou k řemeslu. Naší touhou je přinášet na váš nebo náš stůl výrobky s důrazem na kvalitu a zdraví. Suroviny z polí, lesů, sadů a sádek si pečlivě vybíráme stejně tak jako dodavatele, se kterými spolupracujeme. Zvěřinu vykupujeme přímo od českých myslivců a zpracovávají ji naši řezníci pod značkou baroque maso.

Vše tvoříme s myšlenkou na udržitelnost, dlouhodobost a tradici, kterou předáváme našim dětem.

 

baroque tvoříme srdcem

 

 

Restaurace, rozvoz jídel. Vše budujeme krok za krokem

  • První rodinnou restauraci jsme otevřeli v Kuksu v roce 2015
  • V roce 2018 jsme začali s vlastní výrobou pod značkou Baroque
  • Zvěřinu z udržitelných zdrojů jsme začali zpracovávat v roce 2020
  • V současnosti najdete ve východních Čechách naše 2 restaurace a kavárnu, výrobnu a distribuci potravin pro vaše objednávky až domů.  
  • Vlastní řeznictví provozujeme nedaleko Brna.
  • Provoz restaurace baroque U Tří růží jsme ukončili k 1.10. 2022

 

Táhneme za jeden provaz

Baroque market je cesta pro naši tvorbu do domovů našich zákazníků. Na práci v kuchyni mě baví, že můžu vařit jídlo a vytvářet produkty s respektem k surovinám, za kterými si opravdu stojím. Líbí se mi, že za každou skleničkou a hotovkou je banda lidí, kteří táhnou za jeden provaz.

Michal Verner, kuchař Baroque  konceptu

 

Podnikání je o touze zhmotňovat sny. Sny se nedají plnit ani realizovat bez srdce. Srdce nemůže být bez radosti a vnitřní energie. Baroque koncept je o lidech, kteří sdílí společné hodnoty a chtějí je promítnout do svých životů a předat dál svým dětem. Díky tomu vzniká jídlo, které rádi jíme a známe jeho původ, prostory restaurací, kde se lidé setkávají a služba, která nás propojuje. Náš přístup ke světu a vize se odráží v celém našem záměru.

- Lenka Fikrová, majitelka

 

Baroque market je pro mě srdcovka, která mě naplňuje především z toho důvodu, že mám, ze své specifické pozice, jedinečnou možnost sledovat cestu našich dobrot od kuchyně až k vašim dveřím. Společně s mými kolegy tak pracujeme na produktech, za kterými si stojím. Každý váš podnět ráda konstruktivně zhodnotím a pracuji na každém detailu, který napomůže tomu, aby se náš market stal i vaší srdcovkou.

- Barbora Stejskalová, Key Acount manager Baroque market

 


S radostí nasloucháme

Vaše připomínky nebo dotazy rádi zodpovíme. Kontaktujte nás

 

Buďte s námi

Najdete nás na Facebooku nebo Instagramu.