Zvěřina

Nabízíme kvalitní zvěřinu z českých lesů a hájů, pečlivě vybranou a skvěle zpracovanou našimi řezníky ve vlastní bourárně. Více níže na stránce.


Po lesích běhat nemusíte. Ulovte si zvěřinu od myslivců on-line v Praze nebo na východě Čech

Sehnat kvalitní maso z divokých zvířat nemusí být nadlidský úkol. A to ani v případě, že zrovna nemáte známého myslivce. Poctivé jídlo si může připravit kdykoli. Ať už vás láká zvěřinový guláš, zvěřinové ragú, paštikové speciality nebo přemýšlíte nad dalšími zvěřinovými recepty. Z pohodlí vašeho domova v Praze nebo severovýchodních Čechách si jednoduše objednejte kančí, srnčí a další masa, u kterých znáte razítko původu.

 

 

Přemýšlíte, kde koupit zvěřinu? Na jednom místě hotovky, sous-vide nebo poctivá masa 

Je libo jelení nebo dančí ragú, kančí kýtu, jelení hřbet, svíčkovou nebo další masové delikatesy z divoké zvěře? V naší nabídce najdete přes dvě desítky druhů čerstvých zvěřinových mas. Pokud se vám sbíhají chutě, ale nemáte čas na vaření, vyberte si z desítek hotovek a chlazených jídel.

 

 

 

Zvěřina od  myslivců s puncem původu

  • zvěřina od moravských myslivců a z vlastní bourárny
  • zavážíme Prahu a okolí nebo severovýchodní Čechy
  • přes 20 druhů zvěřinových mas
  • desítky hotovek a chlazených jídel

 

Zvěřinu, hotovky i speciality rozvážíme v Praze a na východě Čech. Objednejte jednoduše on-line

Jednoduše a na pár kliknutí. Objednejte si čerstvou zvěřinu nebo naše hotovky, které vám v ledničce vydrží bez problémů několik dní, z pohodlí vašeho domova. Myslíme jak na metropoli, tak i menší města na východě Čech. Poctivou hostinu máte kdykoliv na dosah ruky.

  • Prahu zavážíme vždy v pondělí a ve čtvrtek.
  • Hronov, Náchod, Č. Skalici, Hradec Králové, Kuks, Jaroměř a Dvůr Kr. n. L. zavážíme v pondělí, ve středu nebo v pátek.
  • Osobní odběr v Broumově po předchozí objednávce.
  • Objednávku proveďte den předem do 12 hodin.
  • Minimální cena objednávky pro hotovky domů je 390 Kč.

Vážně odoláte kančí svíčkové nebo guláši? Zvěřinové delikatesy máte na jednom místě

Různé druhy zvěřinových mas z udržitelných honiteb u nás máte přehledně na jednom místě. Záleží jen na vás, které zvěřinové recepty vás zrovna lákají. Přes 20 druhů zvěřinových mas jako jsou jelení, dančí nebo srnčí ragú, kančí guláš, jelení plec i svíčková a mnoho dalších vám dovezeme až ke dveřím. Vychutnejte si i naše uzeniny a klobásy, sous-vide maso nebo mleté maso a burgery.

 

Oběd a večeře raz dva. Nejen zvěřinové chutě si dopřejte jako rychlou hotovku

V tradiční kuchyni pro vás máme v nabídce 22 polévek a hlavních jídel, která si můžete dopřát v práci nebo třeba doma, pokud zrovna nemáte čas na vaření. Řekněte sami, odolali byste například kančí kýtě se šípkovou, kterou si připravíte do pár minut? Vybrat si můžete i lehčí kuřecí nebo rybí chlazená jídla, asijské knedlíčkové speciality, svačinové rychlovky i zvěřinové hotovky ve skle.

 

Reference, které nás hřejí u srdce

„S Baroque market společně pracujeme na produktech FIELD. Jejich přístup je mi velmi blízký. Stejně jako já mají kvalitu na prvním místě a baví je zkoušet nové věci na poli gastronomie. Zároveň mají zkušenost a vyznají se ve výrobě a distribuci potravin, která je pro naše produkty potřeba a která nám dává jistotu ve vývoji a volné ruce k experimentování. Rád také používám pro svoje projekty v kuchyni baroque maso pro jeho ověřený původ z českých lesů, skvělé řeznické a řemeslné zpracovaní a v neposlední řadě výbornou chuť."

- Radek Kašpárek, šéfkuchař restaurace Field

 

“Výborný nápad z kvalitních surovin vždy ocením, stejně tak jako moji blízcí. Vždy mě velice potěší, když nestíhám vařit a vzadu v lednici najdu ještě sklenici vašich výborných hotovek a ochutný oběd je postaráno. Musím také vyzdvihnout vaši výbornou cibuládu, která z každého obyčejného jídla udělá naprostou bombu! Moc se těším, co ještě vymyslíte. Jen tak dál!”

Veronika Šilhanová, broker consultingu pod vedením p. Hruškové, Brno

 

Baroque market nám poskytuje „firemní lednici“ s chlazenými jídly a snacky. V brutálním zápřahu je fajn zpříjemnit týmu i sobě den top obědem. Na teambuilding nechybí jejich APA a baroque maso na oheň. Baví nás jejich individuální přístup k zákazníkovi, na Prahu absolutně bezkonkurenční ceny a dovoz až ke dveřím.”

Michal Krobot, jednatel společnosti ANYGENCE

Nejprodávanější